Møbler, inventar og indretning til professionelle

 47 31 46 00

Mød Lobo teamet

Bo Christesen
Bo ChristesenEjer og Direktørlobo@lobo-contract.dk
Tlf. 20 42 57 78
Hellen Ulstrup
Hellen UlstrupIndretningskonsulenthellen@lobo-contract.dk
Tlf. 22 92 68 51
Mikael Mikkelsen
Mikael Mikkelsen Erhvervskonsulent - Område: Sjælland / Bornholmmikael@lobo-contract.dk
Tlf. 20 12 18 60
Kasper Bach-Jensen
Kasper Bach-JensenErhvervskonsulent - Område: Jylland / Fynkasper@lobo-contract.dk
Tlf. 60 52 93 29

Anja Birkmand
Anja BirkmandDigital koordinator / Salgssupportanja@lobo-contract.dk
Tlf. 47 31 46 00
Jan Mørch Petersen
Jan Mørch PetersenLagerchef / Monteringjan@lobo-contract.dk
Tlf. 30 56 19 62
Anders Engmann
Anders EngmannLager / Montering
apple Lobo Contract Organisation

Kontakt os

Lobo Contract ApS

Elsenbakken 29 

3600 Frederikssund

+ 45 47 31 46 00

lobo@lobo-contract.dk

CVR.NR.: 34626650

Nyhedsbrev

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og modtag eksklusive tilbud og nyheder før alle andre.

Din e-mail adresse bliver ikke videregivet til 3. mand.

tilmeld nyhedsbrev