Forside / Møbler / Indendørs Møbler / Cafesæt / Cafesæt25 Selma egetræ Wengé 70×70 Aiko

Varenummer: Indendørs CS 25

Cafesæt25 Selma egetræ Wengé 70×70 Aiko

kr. 2.966,00(ekskl. moms)kr. 3.707,50 (inkl. moms)

Cafesæt 25 – 2 x Selma egetræs stole med sort sæde – 1 x Wengé melamin bordplade 70×70 – 1 x Aiko sort bordstel


eller ring og hør mere på tlf. +45 47 31 46 00

Dette produkt kan ikke købes online.

Trustpilot anmeldelser

Mere information

  • Cafesæt 25 – professionel café bord- og stolpakke til restaurant og kantine

    Gennemtestet pakkeløsning med høj tilfredshed hos professionelle brugere

    Cafesæt 25 er en komplet og gennemarbejdet café bord og stol pakke løsning, (Cafesæt25 Selma egetræ Wengé 70×70 Aiko) udviklet specifikt til professionelle restauranter, caféer og kantiner. Hos LOBO Contract har vi i mange år leveret skræddersyede indretninger, der matcher præcis det enkelte koncept – og netop denne pakkeløsning er blandt vores mest populære takket være dens høje funktionalitet, tidløse design og meget høje kundetilfredshed.

    Denne løsning er ideel til steder, hvor der ønskes et harmonisk udtryk, høj slidstyrke og møbler, der fungerer i en travl hverdag uden at kræve unødig vedligeholdelse.


    Indhold i Cafesæt 25 – nøje udvalgt til professionelt brug

    Cafesæt 25 (Cafesæt25 Selma egetræ Wengé 70×70 Aiko) består af komponenter, der er udvalgt med fokus på både æstetik og driftssikkerhed:

    • 2 x Selma egetræsstole med sort sæde

    • 1 x Wengé melamin bordplade – 70×70 cm

    • 1 x Aiko sort bordstel

    Selma stolene i massivt egetræ tilfører rummet varme og kvalitet, mens det sorte sæde giver et moderne kontrastfuldt udtryk og er praktisk i daglig brug. Stolene er komfortable, robuste og velegnede til både café- og kantinemiljøer med mange daglige gæster.

    Den Wengé melamin bordplade bidrager med et elegant, mørkt look og er samtidig ekstremt slidstærk, let at rengøre og modstandsdygtig over for pletter og fugt. Det gør den ideel som restaurantbordplade, hvor drift og hygiejne er i fokus.

    Det sorte Aiko bordstel sikrer stabilitet, lang levetid og et professionelt udtryk. Bordstellet er designet til intensiv brug og giver et solidt fundament, som holder bordet stabilt – også på ujævne gulve.


    En fleksibel løsning til mange typer serveringsmiljøer

    Cafesæt 25 er velegnet til:

    • Caféer og kaffebarer

    • Restauranter og bistroer

    • Kantiner og personalerestauranter

    • Mindre spiseområder og siddezoner

    Pakkeløsningen gør det nemt at etablere eller opgradere en indretning hurtigt og effektivt – uden at gå på kompromis med kvalitet eller design.


    Hvorfor vælge en pakkeløsning fra LOBO Contract?

    Hos LOBO Contract ved vi, at professionelle kunder har brug for driftssikre løsninger. Derfor er vores café bord- og stolpakker sammensat på baggrund af erfaring fra virkelige projekter. Cafesæt 25 er en løsning, der fungerer i praksis – både visuelt og funktionelt.


    Kontakt LOBO Contract for rådgivning og tilbud

    Ønsker du at høre mere om Cafesæt 25, eller vil du tilpasse løsningen til dit koncept? Vores imødekommende og erfarne salgsteam står klar til at rådgive dig om materialer, farver og muligheder.

    Kontakt LOBO Contract i dag og få mere information om Cafesæt 25.

    LOBO Contract: Få en professionel café bord- og stolpakke, der passer perfekt til din restaurant eller kantine.

    tlf: 47 31 46 00

    Mail: lobo@lobo-contract.dk

    se flere cafe sæt her

  • Længde 70cm
    Bredde 70cm
    Højde 75cm
    Materiale

    , ,

    Stabelbar

    Stoletype

Du kunne også være interesseret i…